top of page
Kui te hakkate ennast armastama, hakkab kõik muutuma niivõrd, et see võib olla lausa hirmutav.
~Perqouis~

Õhtukursus naistele "Naiseks olemise teel"

 

Kutsume teid imeliste muutuste teekonnale!

 

Kursus, mille sügavustesse sukeldume talvel ja puhkeme õide suvel. Õhtukursus toimub 5 korda, igal korral vaatame endasse natuke erineva nurga all. Vahepealsel ajal aitavad iseendas leituga ühendust hoida erinevad kodused harjutused ja ülesanded. Kuigi tegemist on ürituste sarjaga, saab liituda meiega ka vahepealsel ajal!

 

Loome ühendust oma naiseliku olemusega, oma intuitiivsuse ja sügava tunderikkusega, oma sisemise väega, väärtuslikkuse ja väärikusega. Jätame seljataha raamid, valehäbi ja meile pealepandud ootused. Avame oma südamed, iseenda ees.


Vaatame sissepoole, et taaskohtuda iseendaga, oma erinevate nägudega. Võtame vastu ja armastame iseenda erinevaid osi. Kohtume oma saamatuse, oskamatuse, eksimise ja häbiga. Kohtume iseenda ilu, armastuse, julguse, usalduse ja hingerahuga. Võtame usalduslikus ja turvalises ruumis ennast vastu sellisena, nagu me oleme.

 

Ajakava

 

N 13.02
Iseenda väärtustamine. Iseenda aktsepteerimine ja austamine kogu oma terviklikkuses, nii enda heade kui nõrkade külgedega. Oma tunderikkuse vabastamine. Iseenda erinevate peegelpiltide vaatamine.
 

N 13.03
Ühenduse loomine oma Sisemise Lapsega. Sisemine Laps esindab meie õrnust, haavatavust ja üksindust. Meie vajadust tähelepanu, hoolitsuse ja armastuse järgi. Temasse on peidetud meie hirm häbi, saamatuse, oskamatuse ja ebapiisavuse ees. Kontakt sisemise lapsega vabastab meie loomingu ja mängulisuse, soovi iseenda soovide ja vajaduste eest hoolitseda, usalduse elu ja inimeste vastu.
 

N 17.04
Ühendus iseenda naiseliku olemusega. Ühenduse saamine oma naiseliku olemuse, oma intuitsiooni, võimekuse, väe ja potentsiaaliga. Oma sensuaalsuse ja seksuaalsusega. Julgusega olla Mina ise.
 

N 22.05
Mehelik pool naises – Animus. Milline on meie sisemine mehelik olemus? Kuidas võtta vastu mehelikud jooned iseendas, tasakaalustada ja aksepteerida seda jõudu iseenda sees.
 

N 12.06
Püha liidu loomine iseendas oma sisemise mehe ja naise vahel. Sisemine püha kolmainsus: mees, naine ja laps.

 

Teeme ühiseid juhendatud meditatsiooni, teeme häält, liigutame oma keha ja tantsime, avardame oma piire – avardame nii oma teadlikkust iseendast kui julgust olla just selline, nagu soovime.

 

PS! Soovitame võimalusel osaleda kõigil õhtutel, et ühes rütmis hingamine ja iseenese leidmine võiks toimuda maksimaalselt. Kui see aga võimalik pole, on võimalik liituda meiega ka Sulle sobival ajal.

 

Seekord oleme palunud õhtuid läbiviima hingelise naise Signe Israeli, kes on ka kahe lapse ema. Signe on oma “eelmises elus” olnud pikaajalise panganduskogemusega aga nüüd pühendanud palju aega õpingutele Holistilise Teraapia Instituudis holistilise regressiooniteraapia erialal. Samuti on end aastaid täiendanud erinevatel täiendkoolitustel ja kursustel nii Eestis, Indias kui mitmetes Euroopa paikades, on ta osanud muuta õpitu oma igapäevaelu loomulikuks osaks ning seda terviklikult ja süsteemselt ka teistele edasi anda.

 

Koht: Väike Uba, Vabriku 41, Kalamaja,
Aeg: 17. aprill 2014 kell 19.00 (kestvus ca 3h)
Osaluspanus: 20€
Palume kõigil oma osalusoovist teada anda: info@okobeebi.ee või 5275302 (Aili)


Oled südamest oodatud!

.

bottom of page