top of page
.

Ingelise Israel

Olen treener ja koolitaja, nõustaja ja terapeut.

 

Aitan läbi avatud kursuste, rätsepatööna valmivate koolituste ja personaalsete nõustamiste (coaching, regressiooniteraapia) kaasa inimeste teadlikkuse ja ettevõtete teadlikule arengule.

 

Inimesed jõuavad läbi koolituste ja teraapiate lähemale iseenda tarkusele, õpivad ennast paremini mõistma ja kuulama. Selle tulemusena pääsevad nad ligi oma sisemistele ressurssidele ja oskavad oma elu suurema rõõmuga elada.

Minu soov on, et me mõistaksime, et meie elu on suurel määral meie igaühe enda looming. Ja õpiksime vastutama - oma teadlikkusega looma elu enda sees ja enda ümber just selliseks, nagu me seda kogeda soovime.

 

Olen saanud õpetust mitmetes koolides ja kursustel nii Eestis kui välismaal, aga oma suurimaks õpetajateks pean Elu ennast. Elu on tarkuste jagamisel lõputult lahke ja hunnitult rikkalik, kui me vaid ise tähelepanuga kohal oleme. Teinekord võib pisike putukas anda elu suurima õppetunni, päikeseloojang suurima elamuse. Jõgi õpetab jätma vana selja taha ja võtma vastu selle, mis vooluga tuleb. Iga olukord annab võimaluse vana kesta seljast visata ja uutmoodi vaadata. Pean end avatud meelega, uudishimulikult ja põnevil igaveseks teelolijaks. Kõik muutub kogu aeg.

Mind on alati paelunud inimene ja see, mis toimub pealispinna all. Oma esimeses töö-ja karjäärivalikus töötasin panganduses, ühtekokku 16 aastat. Armastasin oma tööd, kliente ja töökaaslasi, kuid tundsin järjest enam, et mind kutsub inimestele lähemale, kui seda panganduses teha on võimalik. 2011. aastal lõpetasin oma panganduskarjääri ja alustasin ettevõtlusega. Olin alates 2004. aastast Eesti Noortekoja kaudu koolitamist õppinud ja koolitanud põhitöö kõrvalt nii enda ettevõttes sisekoolitajana kui teinud koostööd erinevate ettevõtetega. Nüüd sai sellest minu põhitöö. Pealtnäha loogiline samm, kuid mulle oli see südames hoitud unistuse täitumine. Julgust selle sammu astumiseks sain coachingust.  

Täna teen koostööd nii ettevõtetega (koolitusvaldkondadeks stressijuhtimine, vaimne tervis ja psühholoogiline enesehoid, klienditeenindus, meeskonnatreeningud ja motivatsioonikoolitused), kui viin läbi avatud kursusi eraisikutele.  Ja töötan igapäevaselt holistilise regressiooni terapeudina.

Avatud kursused on tänasel hetkel suunatud peamiselt naistele, sest minu südameasjaks on naiste äratamine iseendale. Alates 2013. aastast toimuvate kursuste eesmärk on tuua meid iseendale ja oma naiselikkusele lähemale, saada ühendus naisteväe ja -tarkusega.

Et me õpiksime ennast armastama ja lubama endal olla need, kes me olla tahame.

Et me julgeksime iseennast kuulata.

Lihtsalt, pehmelt ja armastavalt, nagu kõige paremad emad iseendale, kõige paremad sõbrad iseendale.

Et me julgeksime olla rohkem iseenda nägu, kuulatada oma vaiste, usaldada oma sisemist tarkust ja käia oma teed.

 

Mu südamesooviks on, et maailmas oleks rohkelt õnnelikke naisi, kes tunnevad, et seisavad jalgadega maa peal, süda on lahti ja pea on selge.

Minu jaoks on väga rikastav on töö inimestega üks ühele, teraapias või nõustamiste käigus. Nii on areng ja edasiliikumine kõige enam märgatav.

Kliendid jõuavad minuni erinevate teemadega. Otsitakse iseennast, püütakse saada selgust tööalases arengus, suhetes, oma elu sihis ja eesmärgis. Vahel on kõik nagu pealtnäha paigas, perekond, lapsed, hea töö, aga ei tunta end õnneliku ja rahulolevana, midagi nagu oleks puudu. Kliendid on saanud abi ebakindluse, üksilduse, depressiooni, armukadeduse, stressi, ärevuse, une- ja toitumis- ja toimetulekuhäirete, emotsionaalsete pingete, ebarahuldavate seksuaalsuhete, meeleolu kõikumiste ja mitmete füüsiliste hädade korral, mille algpõhjus peitub mineviku emotsionaalsetes läbielamistes või pinges. Sageli tullakse selleks, et liikuda edasi oma vaimsel rajal, leida tee oma naiselikkuseni, tuua ellu rohkem sisemist rahu ja rõõmu.

Teekond iseendasse on ilus. Sellel võib olla mäkketõuse ja laskumisi, aga see on kodutee.

Nii koolitaja kui terapeudina olen avatud, loomulik, julgustav ja sinu jaoks kohal. Pean oluliseks avanemiseks ja tervenemiseks vajalikku turvalist õhkkonda.

bottom of page