top of page
~Usu, et Sa oled imeline. Ainuüksi sellepärast, et oled naine.~

Naiselikkuse kursused on vaimset kasvu ja hingerõõmu pakkuvad naiste (koosloomise) õhtud, mis võimaldavad meil vaadata iseenda ürgse naiselikkuse sügavamatesse soppidesse, et ühendust saada oma hingerikkuse, sisemise tarkuse ja intuitsiooniga.

 

Iga naine vajab aegajalt võimalust kiskuda end lahti igapäevarutiinist ja võtta aega iseenda jaoks. Me vajame seda nagu õhku, nagu vett – et suuta jälle luua, hoida, armastada, toetada, mängida, lõbutseda.

 

Vahel juhtub, et me naistena kaotame end ära, kaotame igapäevarutus ära oma ühendus iseendaga, oma sügavama olemuse ja sügavamate kihtidega.

 

Hinge tuleb alatasa toita – siis on kindel, et see kasvab ja kosub. Kui tunned, et vajad oma sisima elu liikvele lükkamist, siis see on sulle!

 

Tule looma ja kogema ühist naisteringi energiat, mis võib olla erakordselt pehme ja turvaline, samas tugev ja väestav!

Tule ja koge, kuidas naiste ühiselt loodav energia ühendab meid meie naiseliku olemusega, oma intuitiivsuse ja sügava tunderikkusega, oma sisemise väega, väärtuslikkuse ja väärikusega. Jätame seljataha raamid, valehäbi ja meile pealepandud ootused. Avame oma südamed, iseenda ees.

 

  •  

 

Teeme juhendatud meditatsioone, naiselikkusega ühendumise praktikaid, ühiseid rituaale, liigutame oma keha ja tantsime, laseme kõlada oma häälel. Avardame oma piire, oma teadlikkust iseendast ja julgust olla just selline, nagu soovime.

 

Kui soovid end hoida kursis, siis lisa end meie kontaktide lehelt uudislisti.

 

Kui soovid oma töökollektiivile või sõprade grupile sarnast koosolemist korraldada, kirjuta ingelise (ät) teadlikareng.ee
või esita oma soov kontakti lehelt.

 

bottom of page