top of page

Millal Sa viimati mõtlesid sellele, kes Sa oled ja kuhu oma Eluteel liigud?

Kas tunned rõõmu ja rahulolu või koged hoopis sisemist rahulolematust, kui mõtled oma elule? On Su elu igav ja tahaks tuure üles võtta? Või igatsed hoopis kiirteelt maha astuda ja mööda rahulikku metsarada sammuda?

 

Mina elan täna sellist elu, mis täidab iga mu päeva rõõmu ja tänulikkusega. Mul on töö, mille ma olen endale ise loonud ja valinud, head suhted pereliikmetega ning ennekõike head suhted iseendaga. Ma tunnen, et ma sammun just seda kõige õigemat ja paremat rada, mille ma olen ise endale meelepäraseks loonud. 

Oma EluTee loomise töötuba

Sinu päästjaks saab pöördumine selle poole, mida sa tõeliselt armastad. ~Rumi~

Tule võta aega iseenda jaoks!

Kui Sa tahad saada ideid ja inspiratsiooni, mida selleks teha - kuidas luua elu, millist Sina tegelikult elada tahad - tule Oma EluTee Loomise Töötuppa. 

 

Ma jagan teiega lähenemisi ja tööriistu, mis mind on kõige enam minu teel toetanud ja tulemust toonud. Mõistagi mitte üksnes läbi loengu, vaid läbi erinevate praktiliste harjutuste, kus Sa tegeled sügavuti just Sulle oluliste teemadega.

Me töötame nii teadliku kui alateadliku meele tasandiga. Kasutame lähenemisi holistika, NLP, coachingu, LifePlanningu varasalvest. Õpime Külgetõmbeseadust tõeliselt enda kasuks tööle panema. Kasutame meditatsioone, visualiseerimisharjutusi, refleksiooni, kirjalikku mõtisklemist, arutlelusid jmt.

 

Töötuba loob Sinus selguse sellest, kes Sa oled ja milline saab olema Sinu Oma Tee. Eesmärgiks on luua ühendus väe ja tarkusega Sinu enda sees. Tegeleme nägemuse kujundamisega sellest, milline on elu, mis Sind tõeliselt rõõmustab ja õpime, kuidas seda luua.

Sageli hakkavad asjad peale selguse loomist justkui iseenesest juhtuma :)

 

Kui soovid kursust oma ettevõttesse tellida, võta ühendust alltoodud kontaktidel või saada päring siit.

bottom of page